LAMPA WISZĄCA CAPPIO CHROME 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowo oryginalna i stylowa lampa Cappio to idealny przykład nowoczesnego wzornictwa. Finezyjny kształt, doskonałe połączenie materiałów, które dopełniają się tworząc spójną, efektowną całość. Oświetlenie swoim wyglądem przypomina przeplatające się ze sobą ogniwa damskiej bransoletki. Delikatnie, płynnie prowadzona linia sprawia, że lampa stanowi efektowny dodatek do każdego wnętrza.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78181 |
| WAGA NETTO | 3.5 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 3.8 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| RODZINA LAMP | CAPPIO |
| MOC | 36W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2160lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 11mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
