LAMPA WISZĄCA BULB 15W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana lampa ma charakterystyczną, unikalną stylistykę. Oryginalne 3 klosze z dymionego szkła mają formę dekoracyjnej żarówki. Niesamowitego efektu całości dodają zamieszczone w kloszu metalowe pręciki, które nabierają jeszcze większego uroku po włączeniu światła. Lampa będzie idealnym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych oraz vintage.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.40 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 3.80 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 15W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3500K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 580 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
