LAMPA WISZĄCA BUBBLE ORANGE 5W E14 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Firma MiLAGRO zaprojektowała model BUBBLE ORANGE 460 z myślą o przestrzeniach biurowych. Minimalistyczne wzornictwo nie rozprasza, a wyrazisty, pomarańczowy kolor dodaje wnętrzu energii. Taka barwa świetnie komponuje się na przykład z szarościami. Lampa może być samodzielnym źródłem światła, ale można do niej dobrać inny model z kolekcji BUBBLE.
Produkt jest objęty przez producenta - firmę MiLAGRO - 2-letnią gwarancją. Po upływie tego czasu lampa ma zapewnioną specjalistyczną opiekę producenta.
"
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.6 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 5W |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.5 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | BUBBLE |
