LAMPA WISZĄCA BRONX 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 2.70 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 3.10 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| RODZINA LAMP | BRONX |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 3xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
