LAMPA WISZĄCA BOTTLE 1x5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa z serii Bottle to idealna propozycja zarówno do wnętrz współczesnych, jak i bardziej klasycznych. Ze względu na swój oryginalny design, ożywi i nada charakteru każdemu pomieszczeniu. Kształt butelki wypełnionej wodą gazowaną doskonale sprawdzi się w kuchni oraz w salonie, odnajdzie się również w barach, pubach i restauracjach. Model Bottle 431 może być dopełnieniem aranżacji, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | BOTTLE |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 65mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| WAGA NETTO | 0.50kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19.27kg |
| WAGA BRUTTO | 0.60kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 145mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
