LAMPA WISZĄCA BOCCA 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampę BOCCA 016 w kolorze srebrnym można zamontować w minimalistycznym salonie lub sypialni. Podłużna oprawa będzie się doskonale prezentowała w pomieszczeniach o dużej powierzchni.
Produkt ten objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3.72kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| MOC | 24W LED |
| KOLOR | SREBRNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1660lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 900 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 3.13kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
