LAMPA WISZĄCA BEAM 18W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa jest idealnym wyborem do wnętrz wykończonych w modnym, nowoczesnym stylu. Jej czarno-biała kolorystyka oraz prosta forma przyciąga wzrok i pozwala nadać pomieszczeniom, w których została zamontowana indywidualnego i ciekawego charakteru.
Producent na lampę daje 24-miesięczną gwarancję. Po upływie tego okresu użytkownicy mają możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, NIEAKTYWNE |
| MOC | 18W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Metal + Akryl |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1260 lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 615 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.60 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| RODZINA LAMP | BEAM |
