LAMPA WISZĄCA BEAM 18W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Beam 400 stanowi idealny wybór do wnętrz nowoczesnych i utrzymanych w chłodnej monochromatycznej kolorystyce. Jako główne źródło światła sprawdzi się w salonie, jadalni oraz przedpokoju. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.91kg |
| WAGA BRUTTO | 1.80kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78141 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 98 |
| RODZINA LAMP | BEAM |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 18W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 17mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1260lm |
| WAGA NETTO | 1.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 915 mm |
