LAMPA WISZĄCA ASTRO BLACK 40W LED 3000K-4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja lamp Astro, zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO, to propozycja dla wszystkich, którzy szukają do swojego domu stylowego oświetlenia w minimalistycznej odsłonie. W skład tej rodziny produktów wchodzi lampa wisząca i lampa sufitowa, a każda z nich dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Najbardziej charakterystycznym elementem wszystkich modeli lamp Astro są eleganckie klosze o kształcie kwadratu z zaokrąglonymi rogami i wycięciem w środku. W przypadku zwisów klosze zawieszone są na okrągłej rozecie i subtelnych, metalowych linkach, które można regulować w zakresie od 40 do 100 centymetrów, dostosowując wysokość lampy do swoich potrzeb.
Lampy z kolekcji Astro najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować je także w bardziej klasycznych aranżacjach. Z uwagi na wyrazisty kształt kloszy i ich znaczne rozmiary (50x50 cm), lampy warto wykorzystać jako główny i centralny punkt świetlny we wnętrzu lub też umieścić je nad stołem w jadalni bądź sofą w salonie. Każdy z nowoczesnych modeli Astro z pewnością będzie ważnym elementem dekoracyjnym we wnętrzu, znakomicie komponując się ze ścianami o jednolitej barwie oraz minimalistycznymi meblami. Wielbiciele bardziej eklektycznych przestrzeni mogą natomiast skontrastować prostą formę lamp z odważniejszym tłem w postaci wielokolorowej lub wzorzystej tapety.
Seria Astro – design i funkcjonalność w jednym
Eleganckie, kwadratowe lampy z kolekcji Astro idealnie wpisują się gust miłośników rozwiązań, łączących doskonały design z najwyższą trwałością i funkcjonalnością. Produkty z tej serii wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów: metalu i akrylu w białym oraz czarnym kolorze.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| WAGA NETTO | 2.44kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| WAGA BRUTTO | 3.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 90mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - PCB78135 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 40W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | ASTRO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
