LAMPA WISZĄCA ANELLO 35W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niespotykana, a zarazem nowoczesna stylistyka lampy Anello 272 to przede wszystkim propozycja dla zwolenników współczesnych trendów stylistycznych. Lampa posiada ciekawą i atrakcyjną dla oka formę - chromowany pierścień przypominający elegancką biżuterię. Produkt będzie też doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Anello.
Producent lamp MiLAGRO udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 850 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 5 |
| WAGA NETTO | 2.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.60 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 89 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 35W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2450 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
