LAMPA WISZĄCA ALFA ZELTA MAXI POMARAŃCZOWA 2xE27 / 62631
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | pomarańczowy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
