LAMPA WISZĄCA ALFA VERONA CZARNA & ZŁOTA 3xE27 / 62509
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny ,złoty |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 10W LED |
| Wysokość | 85 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 82 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | złoty|transparentny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
