LAMPA WISZĄCA ALFA TRI-STAR SREBRNA BIAŁA 1xE27 / 61580
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
