LAMPA WISZĄCA ALFA TEMAR CZARNA 1xE14 / 62583
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 32 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x 14 max 10W LED |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
