LAMPA WISZĄCA ALFA SOTI BEŻOWA 1xE27 / 61544
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 47 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | metal / tworzywo |
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | beżowy |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
