LAMPA WISZĄCA ALFA SERANI CZARNA & SREBRNA 1XE27 / 61524
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ALFA SERANI w eleganckim połączeniu czerni i srebra to stylowe oświetlenie o minimalistycznym, a jednocześnie dekoracyjnym charakterze. Kontrastowe wykończenie nadaje jej nowoczesnej elegancji, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w aranżacjach loftowych, industrialnych oraz modern.
Prosta forma lampy sprawia, że świetnie prezentuje się zarówno jako pojedynczy punkt świetlny, jak i w zestawieniach kilku lamp obok siebie, tworząc spójną kompozycję świetlną.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła z gwintem E27, co umożliwia swobodny dobór żarówki pod względem mocy i barwy światła.
Idealna do salonu, sypialni, jadalni nad stołem, kuchni, korytarza, a także do przestrzeni komercyjnych, takich jak biura, restauracje czy nowoczesne wnętrza usługowe.
Cechy produktu:
- Kolor: czarny + srebrny
- Gwint: 1x E27
- Model: 61524
- Typ: lampa wisząca
- Styl: nowoczesny / loft / industrialny
- Zastosowanie: oświetlenie wewnętrzne
Lampa ALFA SERANI 61524 to połączenie prostoty i eleganckiego wykończenia, które nadaje wnętrzu nowoczesny i spójny charakter.
Dane techniczne
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | dymiony |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 25 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x E25 max 15W LED |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
