LAMPA WISZĄCA ALFA SATORI RÓŻOWA & MIĘTOWA 1xE14 / 61645
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alfa Satori 61645 to nowoczesna i dekoracyjna oprawa oświetleniowa, która wyróżnia się nietuzinkowym połączeniem różu i mięty. To świeża, lekka kolorystyka, która doskonale sprawdzi się w jasnych, przytulnych i kreatywnych aranżacjach wnętrz.
Minimalistyczna forma klosza nadaje lampie subtelny charakter, dzięki czemu świetnie wpisuje się w przestrzenie nowoczesne, skandynawskie oraz młodzieżowe. Lampa idealnie nadaje się do sypialni, pokoju dziennego, przestrzeni domowego biura, a także jako element aranżacji w stylu soft modern.
Model wyposażony jest w gwint E14, co pozwala na zastosowanie szerokiego wyboru źródeł światła – od energooszczędnych LED po dekoracyjne żarówki, które podkreślą wyjątkowy charakter lampy.
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 17 cm |
| KOLOR | różowy |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 85 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 17 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
