LAMPA WISZĄCA ALFA ROSARI DREWNIANA 4xE14 / 63350
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 30 cm |
| KOLOR | jasne drewno , złoty |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 70 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 82 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Materiał korpusu | drewno |
