LAMPA WISZĄCA ALFA ROKSA CHROM & ZŁOTA 1XE27 / 61523
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 10,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | biały , złoty , jasne drewno |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 90cm |
| Szerokość | 15 cm |
