LAMPA WISZĄCA ALFA POMA DREWNIANA 1xE27 / 61363
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA POMA drewniana 1xE27 / 61363 to minimalistyczna i nowoczesna oprawa oświetleniowa o naturalnym, ciepłym charakterze. Drewniane wykończenie nadaje lampie przytulności i harmonii, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje skandynawskie, loftowe oraz nowoczesne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję dekoracyjnego oświetlenia nastrojowego, jak i praktycznego światła użytkowego.
Prosta i uniwersalna forma sprawia, że model POMA świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawach kilku lamp – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie lub korytarzu. Naturalne drewno ociepla wnętrze i podkreśla jego nowoczesny, ale przyjazny charakter.
Najważniejsze cechy:
- seria: POMA
- kolor: drewno naturalne
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: drewno + metal
- styl: skandynawski / nowoczesny / loft / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, korytarz
To estetyczna i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale łączy naturalne materiały z nowoczesnym designem.
Dane techniczne
| Wysokość | 95 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 30 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
