LAMPA WISZĄCA ALFA OVAL ZŁOTA & BIAŁA 1xE14 / 61453
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 16,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 14 cm |
| KOLOR | złoty |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 80 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
