LAMPA WISZĄCA ALFA NETIS CZARNA & DREWNIANA 1xE27 / 61381
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA NETIS czarna & drewniana 1xE27 / 61381 to nowoczesna i stylowa oprawa oświetleniowa, która łączy matową czerń z naturalnym drewnem. Takie zestawienie materiałów nadaje lampie ciepły, a jednocześnie loftowy charakter, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje skandynawskie, industrialne oraz nowoczesne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję dekoracyjnego oświetlenia nastrojowego, jak i praktycznego światła użytkowego.
Minimalistyczna forma sprawia, że model NETIS świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawach kilku lamp – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie czy korytarzu. Połączenie czerni i drewna nadaje wnętrzu przytulności oraz nowoczesnego charakteru.
Najważniejsze cechy:
- seria: NETIS
- kolor: czarny + drewno
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: drewno + metal
- styl: nowoczesny / loft / skandynawski / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia
To funkcjonalna i dekoracyjna lampa wisząca, która doskonale łączy naturalne materiały z nowoczesnym designem.
Dane techniczne
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | jasne drewno , czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
