LAMPA WISZĄCA ALFA NEOMI FOSFORUS 1xE27 / 61632
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alfa Neomi 61632 w wykończeniu Fosforus to nowoczesna oprawa oświetleniowa o wyjątkowym, dekoracyjnym charakterze. Jej oryginalna powierzchnia nadaje lampie głębi i nietuzinkowego wyglądu, dzięki czemu stanowi wyrazisty element aranżacji wnętrza.
Minimalistyczna forma sprawia, że lampa doskonale wpisuje się w styl loftowy, industrialny oraz nowoczesny. Świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, a także w przestrzeniach komercyjnych, gdzie ważny jest efekt wizualny i klimat oświetlenia.
Model wyposażony jest w gwint E27, co zapewnia szeroki wybór źródeł światła – od energooszczędnych żarówek LED po dekoracyjne żarówki filamentowe, pozwalające uzyskać indywidualny charakter oświetlenia.
Dane techniczne
| KOLOR | brązowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
