LAMPA WISZĄCA ALFA LUNA CZARNA & BIAŁA 4xE14 / 63349
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
| Wysokość | 80 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 82 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
