LAMPA WISZĄCA ALFA LUMIO MIX WIELOKOLOROWA 3xE27 / 62610
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | multikolor |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
