LAMPA WISZĄCA ALFA LISSY CZARNA & CHROM 1xE27 / 61396
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA LISSY czarna & chrom 1xE27 / 61396 to nowoczesna oprawa oświetleniowa o eleganckim i minimalistycznym charakterze. Połączenie matowej czerni z chromowanymi detalami nadaje lampie stylowego wyglądu, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje loftowe, industrialne oraz nowoczesne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o wybranej barwie i mocy. Dzięki temu można stworzyć zarówno przytulny klimat, jak i bardziej funkcjonalne oświetlenie dopasowane do potrzeb wnętrza.
Metalowa konstrukcja zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd, a smukła forma sprawia, że lampa świetnie prezentuje się zarówno pojedynczo, jak i w kompozycjach z kilku lamp zawieszonych obok siebie. Model LISSY doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni lub przedpokoju.
Najważniejsze cechy:
- seria: LISSY
- kolor: czarny + chrom
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / loft / industrialny / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia, hol
To uniwersalna lampa o ponadczasowym designie, która doskonale uzupełnia współczesne aranżacje wnętrz.
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | dymiony |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 17 cm |
| KOLOR | czarny, chrom |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 17 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
