LAMPA WISZĄCA ALFA LEILA ZŁOTA 1xE27 / 61400
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA LEILA złota 1xE27 / 61400 to elegancka i dekoracyjna oprawa oświetleniowa, która zachwyca subtelną formą oraz modnym złotym wykończeniem. Jej nowoczesny design doskonale komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu glamour, modern classic oraz nowoczesnym, dodając im ciepła i wyjątkowego charakteru.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o wybranej barwie i mocy. Dzięki temu można stworzyć zarówno przytulny, nastrojowy klimat, jak i bardziej funkcjonalne oświetlenie przestrzeni.
Złota konstrukcja nadaje lampie elegancji i lekko luksusowego wyglądu, a jednocześnie sprawia, że model świetnie prezentuje się zarówno pojedynczo, jak i w kompozycji kilku lamp zawieszonych obok siebie. Lampa LEILA doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni czy holu.
Najważniejsze cechy:
- seria: LEILA
- kolor: złoty
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal
- styl: glamour / nowoczesny / modern classic
- zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia, hol
To propozycja dla osób, które szukają eleganckiej lampy o minimalistycznym, ale efektownym designie.
Dane techniczne
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 95 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | złoty|transparentny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
