LAMPA WISZĄCA ALFA LARSO BIG DREWNIANA & ŻÓŁTA 1xE27 / 61593
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | żółty |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 19 cm |
