LAMPA WISZĄCA ALFA KRISTAL CHROM 1xE27 / 61409
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA KRISTAL chrom 1xE27 / 61409 to elegancka oprawa oświetleniowa o nowoczesnym, a jednocześnie dekoracyjnym charakterze. Jej największym atutem jest efektowny, szklany klosz inspirowany formą kryształu, który pięknie rozprasza światło i tworzy we wnętrzu przytulną, nastrojową atmosferę.
Chromowane wykończenie nadaje lampie subtelny połysk i sprawia, że doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, glamour oraz modern classic. Model świetnie sprawdzi się jako oświetlenie pojedyncze nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie lub przedpokoju.
Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED o wybranej barwie i mocy, dopasowanych do charakteru pomieszczenia. Solidna konstrukcja z metalu i szkła zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd przez długi czas.
Najważniejsze cechy:
- seria: KRISTAL
- kolor: chrom + szkło transparentne (kryształowy efekt)
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal + szkło
- styl: nowoczesny / glamour / klasyczny
- zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, hol
To idealny wybór dla osób, które szukają eleganckiej, ale lekkiej wizualnie lampy z dekoracyjnym efektem światła.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 20 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło|stal lakierowana |
| Barwa klosza | transparentny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
| KOLOR | chrom |
| Wysokośc regulowana | tak |
