LAMPA WISZĄCA ALFA IRSA WIELOKOLOROWA 3xE14 / 62616
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 45 cm |
| KOLOR | multikolor |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 85 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
