LAMPA WISZĄCA ALFA HETTY DREWNIANA & ZŁOTA 3xE27 / 61393
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | złoty, jasne drewno |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 25 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 25 cm |
