LAMPA WISZĄCA ALFA GLORY CZARNA & DREWNIANA 3xE27 / 62650
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa klosza | czarny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 22 cm |
| KOLOR | czarny, jasny brąz |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 85 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 92 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
