LAMPA WISZĄCA ALFA FUKS POMARAŃCZOWA & DREWNIANA 1xE27 / 61474
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alfa FUKS 61474 to nowoczesna oprawa oświetleniowa o wyrazistym, designerskim charakterze. Połączenie pomarańczowego metalowego klosza z naturalnym drewnem nadaje jej oryginalny wygląd i sprawia, że stanowi mocny akcent dekoracyjny we wnętrzu. Model świetnie wpisuje się w aranżacje skandynawskie, loftowe oraz nowoczesne.
Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła z gwintem E27, co pozwala na zastosowanie żarówek LED lub tradycyjnych i dopasowanie barwy oraz mocy światła do potrzeb użytkownika. Stożkowy klosz kieruje światło w dół, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako oświetlenie punktowe.
Najważniejsze cechy:
- 1 oprawa na żarówkę E27
- efektowne połączenie: pomarańczowy + naturalne drewno
- nowoczesny styl skandynawski i loftowy
- metalowy klosz w formie stożka
- możliwość stosowania żarówek LED
- solidna i trwała konstrukcja
Zastosowanie:
Lampa doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną, blatem roboczym lub w jadalni. Dzięki kolorowemu wykończeniu może pełnić rolę dekoracyjnego akcentu, ożywiającego wnętrze i nadającego mu indywidualnego charakteru.
Dane techniczne
| Szerokość | 32 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | pomarańczowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
