LAMPA WISZĄCA ALFA FORES DREWNIANA 3xE14 / 62544
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 68 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | jasne drewno , złoty |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 85 cm |
