LAMPA WISZĄCA ALFA FLORES BIAŁA 1xE27 / 61440
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka lampa wisząca Alfa Flores w kolorze białym to nowoczesna oprawa oświetleniowa o lekkiej i minimalistycznej formie. Uniwersalna kolorystyka oraz subtelny design sprawiają, że lampa doskonale komponuje się z aranżacjami skandynawskimi, nowoczesnymi oraz klasycznymi.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnych żarówek LED oraz swobodny dobór mocy i barwy światła. Dzięki temu można łatwo stworzyć przyjemną i komfortową atmosferę w pomieszczeniu.
Białe wykończenie nadaje lampie lekkości i sprawia, że doskonale rozjaśnia przestrzeń, jednocześnie pozostając subtelnym elementem dekoracyjnym.
Lampa świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym oraz nowoczesnych przestrzeniach użytkowych.
Cechy produktu:
- 1 × E27 (brak źródła światła w zestawie)
- kolor: biały
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / skandynawski / minimalistyczny
- przeznaczenie: wnętrza (IP20)
- możliwość zastosowania LED
Minimalistyczny design i jasna kolorystyka sprawiają, że Alfa Flores to uniwersalne i stylowe oświetlenie do wielu aranżacji wnętrz.
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | metal / tworzywo |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 47 cm |
