LAMPA WISZĄCA ALFA DWADA CZARNA & BIAŁA 2XE14 / 62596
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 90 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 24 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 x E14 max 10W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
