LAMPA WISZĄCA ALFA DORO R-2 CZARNA & DREWNIANA 1xE27 / 61361
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA DORO R-2 czarna & drewniana 1xE27 / 61361 to nowoczesna i minimalistyczna oprawa oświetleniowa, która łączy matową czerń z naturalnym drewnem. Takie zestawienie materiałów nadaje lampie ciepły, loftowy charakter, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje skandynawskie, industrialne oraz nowoczesne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję dekoracyjnego oświetlenia nastrojowego, jak i praktycznego światła użytkowego.
Prosta, nowoczesna forma sprawia, że model DORO R-2 świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawach kilku lamp – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie czy korytarzu. Połączenie drewna i czerni ociepla wnętrze i nadaje mu modny, nowoczesny wygląd.
Najważniejsze cechy:
- seria: DORO R-2
- kolor: czarny + drewno
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal + drewno
- styl: loft / skandynawski / nowoczesny / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, korytarz
To stylowa i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale łączy naturalne materiały z nowoczesnym wzornictwem.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny , chrom , jasne drewno |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 38,5 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 38,5 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
