LAMPA WISZĄCA ALFA DIORA CZARNA & BIAŁA 1xE14 / 61497
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Alfa Diora 61497 to nowoczesny, minimalistyczny model o eleganckim charakterze. Połączenie czarnej konstrukcji z białym kloszem w formie kuli sprawia, że doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz loftowym.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła z gwintem E14, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED i dopasowanie barwy oraz mocy światła do indywidualnych potrzeb. Prosta forma sprawia, że lampa świetnie sprawdza się zarówno jako oświetlenie punktowe, jak i dekoracyjne.
Najważniejsze cechy:
- 1 oprawa na żarówkę E14
- nowoczesny design: czarny + biały klosz
- minimalistyczna forma w kształcie kuli
- metalowa konstrukcja + szklany klosz
- możliwość zastosowania żarówek LED
- idealna do mniejszych pomieszczeń lub jako oświetlenie punktowe
Zastosowanie:
Lampa świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju lub jako oświetlenie nad stolikiem nocnym czy wyspą kuchenną. Dzięki kompaktowej formie może być również stosowana w zestawach kilku lamp.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 85 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 15 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
