LAMPA WISZĄCA ALFA DANSA CZARNA & BIAŁA 5xE14 / 63362
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 110 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 31,5 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | czarny, zloty |
| Ilość źródeł światła | 5 x E14 max 10W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 80 cm |
