LAMPA WISZĄCA ALFA COSMO CZARNA & BIAŁA 3xE14 / 62651
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 72 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 19 cm |
| KOLOR | czarny, biały |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 95 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
