LAMPA WISZĄCA ALFA CERTA DREWNIANA CZARNA 3xE27 / 62614.40_11_111
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 93 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | jasne drewno , wenge |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 85 cm |
