LAMPA WISZĄCA ALFA ASINE SREBRNA 1xE27 / 61658
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | transparentny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 17 cm |
| KOLOR | chrom |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokość | 90 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 17 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
