LAMPA WISZĄCA ALFA ARVENE CZARNA SREBRNA 6xE14 / 63417
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 6 x E14 max 15W LED |
| Wysokość | 110 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 33 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | srebrny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 33 cm |
