LAMPA WISZĄCA ALFA ARISA DREWNIANA & ZŁOTA 3XE27 / 62532
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa wisząca Alfa Arisa to eleganckie połączenie naturalnego drewna i złotych detali, które nadaje wnętrzu wyjątkowego, ciepłego charakteru. Nowoczesna, a jednocześnie przytulna forma sprawia, że lampa doskonale wpisuje się w aranżacje skandynawskie, loftowe oraz modern classic.
Model wyposażony jest w 3 źródła światła E27, co zapewnia dobre i równomierne oświetlenie przestrzeni. Możliwość zastosowania żarówek LED pozwala na dopasowanie barwy i mocy światła do indywidualnych potrzeb, tworząc zarówno funkcjonalne, jak i nastrojowe oświetlenie.
Połączenie drewna i złota sprawia, że lampa pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną, stanowiąc efektowny element aranżacji wnętrza.
Doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni, sypialni oraz przestrzeniach komercyjnych.
Cechy produktu:
- 3 × E27 (brak źródeł światła w zestawie)
- kolor: drewno + złoty
- materiał: drewno + metal
- styl: skandynawski / loft / nowoczesny
- przeznaczenie: wnętrza (IP20)
- możliwość zastosowania LED
Naturalne materiały i eleganckie wykończenie sprawiają, że Alfa Arisa to efektowne i uniwersalne oświetlenie do wielu aranżacji wnętrz.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | jasne drewno , złoty |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
