LAMPA WISZĄCA ALEX 3X5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawy lampy wykonano z metalu i pokrytego chromem. Każdą obudowę zdobią kryształki, które sprawiają, że lampa będzie idealna na przykład w salonie urządzonym w stylu glamour. Dzięki regulowanym linkom lampę ALEX ML367 można zawiesić na wysokości od 30 cm do 70 cm od sufitu. Aby stworzyć jednolita aranżację pomieszczenia, dobierz do tego modelu także inne lampy z tej serii: lampkę nocną (ALEX 173) oraz kinkiet (ALEX 172).
Model ALEX ML367 jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 15W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-700 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050 lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 2.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA BRUTTO | 2.4 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | ALEX |
