LAMPA WISZĄCA ALBA 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nieskomplikowany design jest jedną z największych zalet lampy Alba 188. Dzięki prostej formie i uniwersalnym kolorom lampę można dopasować do wnętrz wykończonych w dowolnej stylistyce. Produkt może także stanowić dopełnienie spójnej aranżacji w skład której wchodzić będa pozostałe lampy z kolekcji Alba.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| RODZINA LAMP | ALBA |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| WAGA NETTO | 0.48kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2kg |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
