LAMPA WISZĄCA ALBA 3X5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Estetyczna listwa sufitowa Alba jest propozycją do wnętrz zachowanych w nowoczesnej stylistyce. Jej prosta i ponadczasowa forma przypadnie do gustu fanom nieskomplikowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Odnajdzie się zarówno w salonach, jak i jadalniach.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.97kg |
| WAGA NETTO | 0.91kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 1.83kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| RODZINA LAMP | ALBA |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 15W LED |
