LAMPA WISZĄCA 3D 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylistyka lampy przypadnie do gustu miłośnikom zarówno współczesnej, jak i klasycznej elegancji. Tradycyjny kształt klosza wykończono nowocześnie z unikalnym efektem trójwymiarowości podkreślonym przez linie mające na celu uwypuklić efekt 3D. Lampa prezentuje się doskonale pojedynczo, może stanowić także uzupełnienie spójnej aranżacji w której skład wejdą pozostałe lampy z kolekcji 3D.
Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| MOC | 5W |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1200 mm |
