LAMPA WISZĄCA 3D 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa z kolekcji 3D, daje niesamowity i unikalny efekt trójwymiarowości. Forma abażuru w kształcie tradycyjnej żarówki dodatkowo podkreślona przez linie uwypuklające ten efekt. Lampa jest połączeniem współczesnego i klasycznego wzornictwa co sprawia, że swoje miejsce znajdzie niemal we wszystkich wnętrzach. Może zostać zastosowana w salonach oraz pokojach gościnnych i jadalniach.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.76 kg |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1200 mm |
| MOC | 5W |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 160mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
