LAMPA SUFITOWA SPOT ARTEMIS L BIAŁY 1xGU10 / 59024
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 6 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 6 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x GU10 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 17 cm |
